Die Heuning Pot Literature Guide
Cite This Page
 
To Go
Fractions & Decimals
Fractions & Decimals
group rates for schools and districts
ADVERTISEMENT

Decimals Word Problems Exercises Page 1

Page (1 of 3) Exercises:   1    2    3  
Exercise 1

A 12-pack of ShmooHoo costs $10.50. What is the unit price (or price per bottle)?


Previous Page: Dividing Decimals Exercises

Need help with College?

Calculator
X