© 2014 Shmoop University, Inc. All rights reserved.
 

Exercises

Page (7 of 19) Exercises:   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19  

Exercise 7

How much will it cost to buy 5 candy bars at $0.99 each?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
back to top